Posted by on paź 27, 2017 in Praca i firma | 0 comments

Jak wiadomo własna działalność gospodarcza rządzi się własnymi prawami. Musimy mieć naprawę odpowiednie zasoby wiedzy, by z prowadzeniem działalności gospodarczej sobie w ogóle poradzić. Jednak firmy, które oferuję różnego rodzaju usługi księgowe, usługi rachunkowe czy też doradztwo prawne dają nam wiele możliwości. Możemy jako właściciele firm z takowych usług skorzystać i prowadzenie działalności będzie dla nas o wiele bardziej łatwe i proste. Wiele osób prowadzących własne interesy zastanawia się na założenie swojej spółki z o.o. na terenie innego kraju. Mogłoby się wydawać po co takowe czynności przedsiębiorcy wykonują?

Czy nie starcza im działanie na terenie Polski? Okazuje się bowiem, że rejestracje spółki z o.o. na terenie niektórych zagranicznych państw jest bardzo, ale to bardzo opłacalne. Wśród takowych wymienianych krajach wymienia się Cypr czy też Słowację. Co jak co, ale do Słowacji jest nam znacznie bliżej. Może powinniśmy rzeczywiście możliwość taką wykorzystać?  Często przeraża nas sam proces zakładania spółki na Słowacji. Wiadomo, że biurokracja zawsze i wszędzie jest niebywale skomplikowana, jednak nie w tym wypadku. Pamiętajmy, że by prowadzić własną firmę nie musimy być przysłowiową alfą i omegą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>